Kurumsal Bilgiler
Hakkımızda

2000 yılında başlayan meslek hayatımıza, 2012 yılında gerçekleştirdiğimiz yeni bir yapılanmayla TÜRKER GRANİT olarak devam ediyoruz. Granit, Mermer ve Quartz dekorasyonu konusunda tecrübesi, hassasiyeti ve ilkeleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyiyi en uygun imkânlarla sizlere sunabilmeyi kendimize ilke edindi. Profesyonel çalışan kadromuzla kaliteyi estetikle buluşturarak mekanlarınıza şıklık katmaya devam ediyoruz.Granitin doğallığını, sağlamlığını, renk çeşitliliğinin zenginliğini yaşadığınız mekânlara taşıyoruz.

Granit ve Quartz tezgâhlarda markanın güvenini, garantisini hissetmeniz ve yaşamanız için, toplam kalite anlayışı çerçevesinde Granit, Quartz banyo, mutfak tezgâhlarımızı markamızla sizlere sunuyoruz. Sanatın taşla buluştuğu her noktada biz varız. Türker Granit olarak siz hayal edin biz sizin için hayallerinizdekini gerçekleştirelim.

Tüm Dünya Coğrafyasındaki en nadide taşlarla size hizmet edelim. Sitemizi ziyaret ederek tanımış olduğunuz markasını ve granit çeşitlerimizi, showroom veya atölyemizi ziyaret ederek yakından incelemeniz, markalı bir ürünün, yaşadığınız mekânın bir parçası olmasında yardımcı olacaktır. Sayısız değerli işlere imza attık... Kapasitemizi gün geçtikçe arttırdık… İŞLERİMİZİN SONUNDA HEP "TEŞEKKÜR" ALDIK.